Головна » 2016 » Лютий » 13 » Дві гри - дві перемоги!
20:31:07
Дві гри - дві перемоги!

ГРА ПЕРША

«Білозгар-Медуніверситет» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:1 (23:25, 25:22, 25:18, 25:15)

Гра розпочалася в доволі рівній боротьбі. Блок від Юлії Козачковської – і ми ведемо 1:0; атака від Ганни Жули – 1:1, згодом 2:2, 3:3. Перша технічна перерва -  7:8. Після вимушеної зупинки, яка була пов’язана з відсутністю електропостачання, гра відновлюється через 40 хвилин. Гості достатньо швидко спіймали ритм гри й зуміли відірватися в рахунку – 11:16, 14:21, 18:22. Стартова партія завершується з рахунком 23:25

У другому сеті картина радикально не змінилася. Білозгарівці почали втрачати м’ячі, допускати прикрі помилки на подачі. Гравці «Педуніверситету» скористалися ситуацією та вирвалися вперед (1:4, 2:6, 4:8), але так само помилялися, тому середина сету стала грою в «догонку» (12:13, 14:13, 16:15). Друга партія закінчується з рахунком 25:22 на нашу користь.

У третьому періоді вінницький волейболістки продовжували домінувати на майданчику й до другої технічної перерви були попереду 16:12. Дівчата різноманітніше грали в нападі, а найголовніше – більш стабільно й з меншою кількістю помилок. До кінцівки сету «Білозгар» підійшов, маючи перевагу «+7» - 25:18.

Початок четвертого сету обернувся для чернігівських волейболісток повною катастрофою (8:0). Оговтатися від такого удару гості змогли не зразу. Лише до середини партії вони почали повертатися до тями, але вінничанки були вже далеко (15:7, 20:10). У наступні кілька хвилин вирішилася доля цієї партії 25:15. Чинити опір у гравців «Педуніверситету» вже не було сил.

ГРА ДРУГА

«Білозгар-Медуніверситет» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:0 (25:20, 25:23, 25:16)

Обидві команди почали матч рівно. Суперники намагалися нав’язати один одному свою гру, але дві вдалі атаки від Діани Франкевич виводять білозгарівців уперед (5:3). Далі не забарилися ейс від Анни Житовоз, пайп від Оксани Яковчук, блок від Ганни Малярчук, атаки першим темпом від Юлії Якушевої (8:5, 10:6, 12:9). Вінничанки доволі спокійно вели в рахунку, і рідкісні успішні відрізки гостей з Чернігова ніяк не впливали на хід сету – 18:11, 21-17. Удар від Анни Житовоз ставить крапку в стартовій партії – 25:20.

Ривок гостей на початку сету (1:3) був зупинений вінничанками (блок від Юлії Якушевої), проте після цього чернігівські волейболістки активно пішли вперед, набираючи очко за очком. Влучні атаки Анастасії Ткаченко, Тетяни Калабури, Юлії Українець, Ганни Жули, скидки Ольги Жули й Олександри Коленко роблять свою справу (3:6, 10:15, 18:23). Переломний момент наступає, коли на подачу виходить Юлія Козачковська, яка затероризувала суперників непростими подачами. У підсумку набрано шість брейкових очок і здобуто перемогу в партії 25:23.

Фотографії можна переглянути тут

Перемогу вінничанки вирішили «не відкладати в довгий ящик», і тому відразу заволоділи перевагою на початку третього сету (2:0). Карина Кравчук пробиває білозгарвіський блок – 2:1. Юлія Якушева та Діана Франкевич відповідають двома потужними ударами – 4:1. На одну атаку Ганни Жули госопдарки відповідають трьома – 7:2. Як не старалися волейболістки «Педуніверситету», але протистояти вінничанкам, які відчули смак перемоги, вони не змогли (10:5, 17:8, 21:11, 24:15). Подача в аут Олександри Коленко – наша перемога  в матчі (25:15)!

Після цих двох перемог «Білозгар-Медуніверситет» підіймається на шосту сходинку турнірної таблиці. Тож, дівчата, і надалі показуйте таку ж яскраву гру й радуйте своїх прихильників!

Переглядів: 884 | Додав: ann_m17 | Рейтинг: 5.0/61