Головна » 2016 » Лютий » 6 » Дві гри – один сценарій!
19:32:58
Дві гри – один сценарій!

ГРА ПЕРША

"Білозгар-Медуніверситет" - "Континіум-Волинь-Університет" -  1:3 (22:25, 25:21, 15:25, 23:25)

Наразі «Білозгар-Медуніверситет» перебуває в пошуку своєї гри. Після того, як команду покинули досвідчені гравці Соболь Валерія та Інна Медяна (догравальниця та ліберо),  вінничанкам не вдається стабілізувати гру в захисті. Це стало однією з причин двох поразок у матчах 10 туру проти «Континіум-Волинь-Університету».

Волинянки були сповнені рішучості привезти додому з міста над Бугом максимум очок. На початку поєдинку білозгарівці грали практично без помилок, не дозволяючи гостям відірватися в рахунку (1:1, 3:3, 6:6). Господарі навіть вели з комфортною різницею (8:6, 11:7, 14:10), але або самі не допрацювали в захисті (ейс від Осачук Людмили, 15:14), або суперниці дуже вдало відігравали на блоці. Підсумок стартової партії – 22:25.

Другий сет до рахунку 11:11 протікав у рівній боротьбі. Вінничанкам вдалося налагодити блок, діяти більш різноманітно в атаках. Зусиллями Якушевої Юлії та Яковчук Оксани, яка відправила команди на відпочинок, партію було доведено до перемоги – 25:21.

Третій сет стартує з упертої боротьби. Команди йдуть «очко в очко» - 2:2, 6:6. Помилки білозгарівців у атаках і на подачі дозволяють волинянкам вирватися вперед  (9:13) та залишити партію за собою – 15:25.

У четвертому сеті команди в черговий раз продемонстрували, що на майданчику грають приблизно рівні колективи. Нікому довгий час не вдавалося відірватися (6:6). Однак до першої технічної перерви гравці з Волині вириваються вперед (6:8) завдяки зусиллям Собчук Ірини та Ужви Людмили. При рахунку 8:12 тренерський штаб «Білозгар-Медуніверситету» бере перерву, яка пішла пішла на користь господаркам. Друга технічна перерва 15:16. Вінничанки декілька разів зрівнювали рахунок (18:18, 20:20, 23:23). Після чого дві влучні атаки від Осачук Людмили завершують гру та приносять три очки до активу волинянок – 23:25.

Фотографії можна переглянути тут

ГРА ДРУГА

Друга зустріч у рамках  10 туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги відбулася сьогодні й принесла перемогу луцькій команді.

"Білозгар-Медуніверситет" - "Континіум-Волинь-Університет" - 1:3 (14:25, 25:23, 20:25, 25:27)

Вінничанки занадто багато помилялися, щоб претендувати на підсумковий успіх у матчі, але змогли дати справжній бій «Континіуму» та показати окремими моментами яскраву гру. У другому сеті білозгарівці зуміли взяти ініціативу до своїх рук і здобути перемогу. Вели вони в рахунку й більшу частину четвертої партії, але довести гру до тай-брейка не змогли. У кінцівці команда Богуслава Галицького діяла більш впевнено й досягла заповітної перемоги.

У "Континіум-Волинь-Університеті"  варто відзначити капітана Ужву Любов, Собчук Ірину та Яцків Тетяну, які принесли найбільшу кількість очок до свого активу.

Я сподіваюся, що з цих поразок наші дівчата та тренерський склад зроблять позитивні висновки, знайдуть свою гру й надалі будуть тільки радувати своїх прихильників тільки перемогами!

Наступну гру вінничанки знову проведуть на власному майданчику, де 12-13 лютого прийматимуть чернігівський «Педуніверситет-ШВСМ».

Переглядів: 938 | Додав: ann_m17 | Рейтинг: 5.0/71