Головна » 2016 » Січень » 23 » «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» - «Білозгар-Медуніверситет». 9 тур. Гра друга (3:1)
19:29:44
«Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» - «Білозгар-Медуніверситет». 9 тур. Гра друга (3:1)

«Галичанка»: Дуб’янська, Єфременко, Карпець, Мадзар, Рева, Туркула (к); Вер.Дельрос, Карпушина, Мельниченко. Тренер – Андрій Романович.

«Білозгар»: Малярчук,  Козачковська, Франкевич, Якушева (к), Малишева, Яковчук; Кутнякова (л), Лужецька, Житовоз. Тренер – Юлія Якушева.

Судді: О.Скібіцький (Львів), І.Столяр (Рівне).

Кращі гравці (за версією ФВУ): Дуб’янська - Малярчук.

З перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що на майданчику дві команди, які не збираються поступатися одна одній. Рахунок йшов, як кажуть, «один в один» - 2:2, 3:3, 4:4, 5:5, 6:6. Коли на табло горіло 7:7, ніхто з уболівальників не міг передбачити, хто піде лідером на першу перерву. Удача посміхнулася вінничанкам – 7:8.  Проте галичанки наполегливо почали нав’язувати свою гру, що їм вдалося. Вже на другу перерву команди йшли з рахунком 16:12. Підсумок партії – 25:15.

Другий сет пройшов дзеркально до першого – 2:2, 3:3, 16:10. Як результат – 25:14.

У третій партії вінничанки почали діяти максимально сконцентровано, використовуючи найменші промахи суперника. З самого початку йдуть у відрив – 1:3, але це триває недовго. Тернополянки наздоганяють – 8:6. Мінімум помилок і максимум результативних розіграшів виводять білозгарівців уперед – 25:18 (партія за нами).

У четвертому сеті вінничанки відчайдушно намагалися врятувати гру – 3:3, 4:4, та господарки впевнено відриваються і йдуть уперед не тільки на своїх атаках, але й на помилках наших дівчат. 25:18 – рахунок партії.

Наступний тур вінничанки проведуть у рідних стінах, де прийматимуть команду з Луцька «Континіум-Волинь».

Результати інших матчів

«Обріта-ЗТМК-ЗНУ» - «Регіна-МЕГУ» - 3:1 (20:25, 25:17, 25:17, 25:8)

"Континіум-Волинь" - "Педуніверситет-ШВСМ" - 3:2 (24:26, 25:21, 15:25, 25:22, 15:13)

Переглядів: 992 | Додав: ann_m17 | Рейтинг: 5.0/90