Головна » Статті » Мої статті

10 тур: несподівані перемоги й поразки

У рамках 10 туру ВК "Вінниця" провів ігри на виїзді, де зустрівся з  "Фаворитом" (м. Лубни). Волейболістам вдалося підтвердити свій статус-кво й не розчарувати своїх уболівальників, здобувши 6 таких важливих очок, незважаючи на те, що в домашніх матчах з цим суперником команди обмінялися перемогами.

ГРА ПЕРША

"Фаворит" - ВК "Вінниця" - 1:3 (23:25, 25:15, 14:25, 17:25)

Ніхто не думав, що буде легко, адже в 3 турі п’ятисетові баталії два дні поспіль розгорталися на вінницькому майданчику. Команди вийшли максимально сконцентрованими. Вони розуміли, що кожен м’яч буде на рахунку й ніхто не має права на помилку, тому що до кінця підходить перший етап чемпіонату України.

У стартовому сеті господарі  впевнено набирають хід (10:4, 12:8), та до другої технічної перерви вінницьким волейболістам вдається наздогнати суперників (15:16, 17:17, 22:22), а в подальшому й перегнати. Підсумок партії – 23:25.

Другий сет розпочався дуже напружено. Обидві команди йшли, як кажуть, «ніздря в ніздрю» (5:5, 6:7). Ця ситуація змінилася після першої технічної перерви - гравці «Фаворита» почали набирати обертів (16:11) та ,окрилені успіхом, змогли довести партію до перемоги – 25:15.

У третьому та четвертому сетах вінничани почали показувати якісний волейбол, не опустивши руки після програного другого відрізка, тому й здобули перемогу в матчі – 14:25, 17:25.

Друга гра була схожа на першу: ВК "Вінниця" здобув перемогу з рахунком 1:3 (26:28, 25:20, 15:25, 25:27).

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 10 ТУРУ

Уже 13-14 лютого вінницькі волейболісти прийматимуть чемпіона України, переможця Кубка України харківський "Локомотив"! Бажаю впевненої та яскравої гри!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-02-06)
Переглядів: 861 | Рейтинг: 5.0/79