Головна » Статті » Мої статті

"Барком-Кажани" - ВК "Вінниця". Гра друга (3:2)

Склад вінничан не зазнав змін, порівнюючи з вчорашнім матчем.

«Барком-Кажани» - ВК «Вінниця» - 3:2 (21:25, 25:14, 17:25, 25:17, 15:10).

На майданчик у стартовому складі вінничан вийшли Лизанець Станіслав, Скороход Артем (к), Хомин Микола, Руденко Сергій, Патратій Вадим (л), Клепко Георгій, Краєвський Віктор (л)  та Горбенко Андрій; Магльований Андрій, Поліщук Ілля, Ліщук Андрій.

З перших розіграшів вінницькі волейболісти показали серйозне налаштування на гру – 0:2, 1:3. Та й суперник не думав поступатися. До того ж наші  помилки на подачах (не змогли справитися Микола Хомин, Артем Скороход, Андрій Горбенко, Андрій Магльований, Сергій Руденко) дозволили львів’янам наздогнати та навіть вирватись уперед – 8:7. Після цього вінничани змогли опанувати себе. Вдалі атаки того ж Сергія Руденка, Георгія Клепка, Станіслава Лизанця, ейс від  Артема Скорохода – і рахунок 13:16, 16:21, 19:24 вже на нашу користь. Завершальну крапку потужним ударом ставить Андрій Горбенко – 21:25.

У другому сеті боротьби не вийшло. Львів’яни з самого початку взяли ініціативу у свої руки, грали більш чисто та якісно. Вінничани ж допускали багато браку в захисті. Андрій Шиманський трьома ейсами вибиває наших хлопців з прийому, заробляє шість брейкових очок й доводить рахунок до 10:2. Олександр Бондаренко робить заміни, випускаючи на майданчик Віктора Краєвського та Іллю Поліщука, але стан справ кардинально не змінюється (17:7) – у гру повертається Вадим Патратій.  «Кажани» продовжують впевнено атакувати й повністю переграють свого суперника на блоці – 25:14.

У третій партії у вінничан запрацював блок. Вдало закривали атаки суперника Сергій Руденко (3 рази), Станіслав Лизанець, Артем Скороход, Андрій Горбенко, Георгій Клепко. Серія подач від Миколи Хомина (один ейс і три набраних брейкових очки), потужний пайп від Станіслава Лизанця – 9:14. Партія завершується з гандикапом +8 на нашу користь.

Піти у відчутний відрив з самого початку четвертого сету вдалося львівським волейболістам – 2:0, 8:4. У гравців ВК «Вінниця» розладилася атака. Маючи велику кількість догравань, вони не могли довести більшість з них до логічного завершення – 16:12, 25:17.

Вирішальна партія розпочалася з невдалої скидки від Миколи Хомина, яку заблокував суперник. Надалі гра розвивається під диктовку господарів – 3:0. Тренер нашої команди проводить заміну, і на майданчик виходить Ілля Поліщук. «Кажани» на куражі продовжуються забивати – 6:1, але вінничани починають боротися за кожен м’яч. Зміна майданчиків проходить за рахунку 8:6. Цього дня помилялися всі, та у вирішальний момент нерви виявилися міцнішими у фаворита зустрічі, який зумів перемогти на тай-брейку – 15:10.

Видовищна, якісна, зріла гра  вінничан, яку вони показали у виграшних партіях, на мою думку, дає надії на перспективне майбутнє команди.

Наступні матчі в рамках 9-го туру  гравці ВК «Вінниця» проведуть на домашньому майданчику, де зустрінуться з чернігівським «Буревісником-ШВСМ». Ігри відбудуться 30-31 січня.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-01-23)
Переглядів: 987 | Рейтинг: 5.0/92