Головна » Статті » Мої статті

Битва характерів!

ВК «Вінниця» - «Хімпром-СумДУ» - 2:3 (22:25, 25:19, 18:25, 25:13, 12:15)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л),  Горбенко; Поліщук, Мазенко.

Стартовий склад «Хімпром-СумДУ»: Антоненко (л), Вієцький, Николайчук (к), Ляшенко, Клочко, Туровський (л), Кісілюк, Маринченко; Жуков, Пасажін, Шилін.

На прохання команди «Хімпром-СумДУ» матчі 12 туру були перенесені з міста Суми на вінницький майданчик. У цих останніх іграх, які залишилися, важливим є кожне набране очко, адже розігрується 6 путівок до ІІ етапу чемпіонату України.

Матч виявився дуже інтригуючим. У ньому було все: і закручена сюжетна лінія, і героїзм окремих гравців, і неможливість передбачити результат до останніх хвилин.

ВК «Вінниця» моментально створив собі перевагу (3:1). Але далі більше - впевнені атаки Лизанця, Скорохода,  і все того ж Руденка  укупі з грою на блоці та скидкою Хомина  - і  першу обов'язкову паузу в першому сеті команди зустрічали при перевазі гостей – 8:6. Кілька невимушених помилок допускають господарі майданчика, а гості навпаки – почали діяти трохи краще, що дозволило їм зрівняти рахунок (10:10, 15:16). На висоті в суперників були Вієцький, Клочко, Кісілюк. Маятник коливався до рахунку 22:22, після чого дві помилки на прийомі вінничан і атака Ляшенка сигналізують про перемогу в партії гостей – 22:25.

Другий відрізок матчу  починається для «Хімпрома» на позитивній хвилі (1:4) - добре забиває Ляшенко, хоча й у господарів не менш ефектно діє капітан Артем Скороход. На першу технічну перерву команди йдуть за двоочкової переваги підопічних Миколи Пасажіна (6:8). Ключовий ривок у другій партії вдається вінничанам після другого тайм-ауту (15:16), коли двічі на непростих м'ячах атакують Руденко й Лизанець. Свої кращі якості проявляє Микола Хомин, який проводить скидку й сам блокує суперника. Гра йде рівно (17:17), але в якийсь момент сумчани починають допускати багато помилок, що допомагає нашим хлопцям перемогти в сеті – 25:19.

Перше очко в партії  для гостей атакою заробляє Андрій Маринченко. Удар-відповідь наносить Станіслав Лизанець. Точиться гра на балансі (4:4,  7:7, 8:8). Після чого за рахунок блоку Шиліна й атаки Николайчука сумчани поскакали вперед (8:12, 13:16). Вінничани самовіддано намагалися до закінчення партії скоротити відставання в рахунку, не опускаючи рук, але позитивного результату це не принесло. Подача «на виліт» Бориса Жукова ставить крапку в цьому сеті – 18:25.

У четвертій партії у ВК «Вінниця» пасувати виходить Ілля Поліщук, який додав жару суперникам – вінничани  не стали відкладати справу в довгий ящик і пішли у відрив на подачах того ж Поліщука, який приніс масу проблем сумським захисникам (4:0). Піймавши кураж, вінницькі волейболісти переграють гостей (8:4). Феєрична гра Лизанця, Скорохода, Руденка, Клепка, Мазенка (16:8) та усієї команди в захисті приводять до закінчення сету – 25:13.

Фотографії можна переглянути тут

На тай-брейку все знову перевернулося з ніг на голову. Зараз і часу на погоню немає, і ціна помилки зростає в рази. Почали трохи впевненіше гості, і вінничани, котрий вже раз у матчі, змушені наздоганяти (4:1, 6:8). Вдалі ходи ВК «Вінниця» чергує з провальними. Сумчани користуються помилками суперника, у кінцівці отримують п’ять матч-болів, та підопічним Олександра Бондаренка вдається здобути три очки підряд (12:14), але, як говорить практика,   така перевага в «короткому» сеті не відігрується – 12:15 і 2:3.

Кращими гравцями зустрічі були визнані Артем Скороход та Борис Жуков.

Бажаю вінничанам яскравої гри й гідної перемоги в завтрашньому матчі!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-02-27)
Переглядів: 852 | Рейтинг: 5.0/59