Головна » Статті » Мої статті

Битви не вийшло: ВК «Вінниця» - «Локомотив» - 0:3

ВК «Вінниця» - «Локомотив» - 0:3 (21:25, 20:25, 18:25)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л),  Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Поліщук, Мазенко.

Стартовий склад «Локомотива»: Терьоменко, Слинчук, Ковальов, Ковальчук, Рудницький, Томін, Фомін (л); Головень, Плотницький, Мороз.

Дебют зустрічі залишився за господарями майданчика. Підопічні Олександра Бондаренка уважно грали проти своїх опонентів у захисті (Сергій Руденко вибив харків’ян з прийому, Артем Скороход закрив блоком, а Андрій Горбенко й Станіслав Лизанець провели декілька влучних атак) – 3:1, 8:7. Незважаючи на це, відчувалося серйозне налаштування гостей на цю гру. Помилок на подачі не було, чого не скажеш про вінничан,  та й в атаках вони діяли агресивніше. Найбільшу кількість очок приносять Юрій Томін, Микола Рудницький, Іван Слинчук, Ілля Ковальов, Олег Плотницький (10:14, 11:18, 15:21). У кінцівці партії гравці ВК «Вінниця» спробували наздогнати суперників (20:23), але ті вчасно схаменулися й закінчили сет на свою користь (21:25).

З перших хвилин другої партії гості прибирають ініціативу до своїх рук – 1:3. Відставання вінничанам не вдається подолати й до першої технічної перерви – 5:8. У середині сету діагональний Юрій Томін стає основним постачальником очок до скарбнички «Локомотива» - 9:16. Вдала скидка Миколи Хомина (15:23) відкриває серію брейкових очок вінничан. На подачі того ж Хомина, який вибив з прийому Миколу Мороза,  нашим хлопцям вдається провести дві атаки (Артем Скороход), «чохол» від Андрія Горбенка – 20:23. Юрій Філіппов бере перерву, даючи своєчасні підказки своїм гравцям, і ті двома потужними ударами Юрія Томіна й Миколи Мороза завершують партію – 20:25.

Фотографії можна переглянути тут

На жаль, для господарів майданчика в третьому сеті боротьби не вийшло. З самого початку гості прийнялися штурмувати оборонні редути вінничан (1:3, 3:7, 5:8). Знову домінували на подачах і в атаках Юрій Томін, Микола Рудницький і Олег Плотницький. Також добре виглядали Микола Мороз та Іван Слинчук, викручуючи м’яч в блок-аут. Олександр Бондаренко робить зміни: на майданчику з’являються Ілля Поліщук і Богдан Мазенко. Стабілізувати гру вдається (15:15, 16:16). Артем Скороход блокує суперників, а Станіслав Лизанець та Андрій Горбенко добивають до підлоги, але більшого гості вінничанам зробити не дали. Стало зрозуміло, що більш досвідчений і титулований клуб уже свого в цьому матчі не втратить. «Локо» взяв під контроль хід партії та довів справу до переможного кінця – 18:25.

Кращими гравцями зустрічі були визнані Станіслав Лизанець та Володимир Ковальчук.

Бажаю нашим хлопцям зробити правильні висновки та впевнено йти вперед! Вірю, що ви будете в шістці кращих команд!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-02-14)
Переглядів: 910 | Рейтинг: 5.0/79