Головна » Статті » Мої статті

Було важко, але ми зуміли!

"Дніпро" - ВК "Вінниця" - 1:3 (25:21, 14:25, 19:25, 20:25)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход, Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Мазенко, Тищенко, Поліщук.

З перших секунд зустрічі вінничанам вдається домінувати на майданчику – забиває Скороход, ставить два блоки Клепко – 0:4. Потім Руденко вибиває з прийому дніпропетровців, а той же Скороход проводить скидку, що примушує Віталія Стаднікова брати тайм-аут вже в дебюті зустрічі (0:6).  Господарям вдається провести одну вдалу атаку, але наступні дві за гостями – 1:8. Гравці «Дніпра» починають повільно, але впевнено, скорочувати відставання (6:9, 15:18, 19:20). У якийсь момент величезна перевага вінничан розтанула, а дніпропетровці вирвалися вперед (23:20). Певно, цьому посприяла розслабленість наших хлопців. Тайм-аутами й замінами Олександр Бондаренко намагався стряснути свою команду, але всі зусилля зі сторони гостей розбивалися об надупевненість господарів – 25:21.

Вінничани, певно, згадали, чим це може обернутися, і, зціпивши зуби, почали методично розгойдувати суперника – 5:8. У довгих розіграшах блискуче грали Скороход, Руденко, Лизанець, Горбенко, Клепко, а в команді суперника – Старчиков, Колпаков. Згодом гості продовжують нарощувати свою перевагу. До другої технічної перерви розрив збільшується до п’яти очок – 11:16. Після перепочинку вінничани не тільки не збавили оборотів, але й додали в грі. Якісно грають у всіх компонентах Тищенко, Хомин, Скороход, Клепко. Кінцівка проходить дуже гостро, і перемога за нами – 14:25.

Найрівніший початок команди видали саме в третьому сеті. Довгий час на полі була боротьба за ініціативу (5:5). Дніпропетровці насилу, але все ж тримали зйом. Вінничани, у свою чергу, в атаці виглядали більш надійно. Удари Горбенка й Скорохода дали їм змогу піти на першу технічну перерву з перевагою «+3» - 5:8. Після цього господарям вдається скоротити відставання (10:11), але не повністю. У свою чергу вінничани знову збільшують свій гандикап. Варто відмітити гру Мазенка, Хомина й Скорохода (13:16). На третьому відрізку партії став очевидний той переможний настрій, який був присутній у кожному з гравців ВК «Вінниця». Дніпропетровці ж навпаки – допускали велику кількість помилок, і блоком Богдана Мазенка завершується третій сет – 19:25.

У четвертій партії ініціативою, хоча й маленькою, володіли вінничани – 7:8. Госопдарі, хоч і помилилися побільше, далеко опонентів намагалися не відпустити. Так і йшли, відстаючи на одне-два очки (9:10, 14:16). Але домогтися більшого не зуміли. Гравці ВК «Вінниця» контролювали хід поєдинку і виглядали більш зібраними. При рахунку 19:21 вінничани здійснили переможний ривок – 20:25, 1:3 по партіях.

Цим наш клуб забезпечив собі місце в шістці кращих команд суперліги, що дає змогу продовжити боротьбу за медалі в чемпіонаті України, з чим я їх і вітаю!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-03-11)
Переглядів: 922 | Рейтинг: 5.0/56