Головна » Статті » Мої статті

Черговий раз без очок

«Дніпро» - ВК «Вінниця» - 3:1 (25:20, 19:25, 25:20, 25:23)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Поліщук, Руденко, Клепко, Горбенко, Патратій (л), Краєвський (л); Магльований, Тищенко, Мазенко, Мітла.

Матч почався одразу ж з помилок (1:1). Першими вдалими атаками відзначилися Горбенко й Богатирьов (2:2), після чого шальки терезів коливалися то в одну сторону, то в іншу – 3:3, 7:7, 10:10. При рахунку 11:11 у вінничан стався незрозумілий провал, у результаті якого до другої технічної перерви вони змогли набрати лише одне очко – 16:12. Звісно, підопічним Віталія Стаднікова не склало труднощів довести цей сет до перемоги після влучної атаки Олександра Терещука - 25:20

На старті другої партії гравці ВК «Вінниця» зуміли налагодити гру і помилок собі вже не дозволяли (1:5). На першу технічну перерву команди йдуть після потужної подачі Андрія Горбенка, який вибив з прийому дніпропетровців – 4:8. Упевнено приносять очки нашій команді Артем Скороход, Владислав Тищенко, Богдан Мазенко, Георгій Клепко – 11:17. Цей доволі великий доробок допоміг вінничанам без особливих зусиль залишити партію за собою. Ватро підмітити, що останній м’яч забиває діагональний Олександр Мітла – 19:25.

За сценарієм попереднього розвивається тертій сет – 1:5. Відчувається бойовий настрій вінничан, які кілька разів вдало грають на блоці (Тищенко, Поліщук) й постійно атакують з різних позицій (пробиває пайп Скороход) , і на першу технічну перерву саме наші хлопці йдуть лідерами – 4:8. Ключовий момент цієї партії стається при рахунку 9:9 після серії помилок гостей. Дніпропетровці буквально кинулися до перемоги, пішовши на другу перерву з перевагою «+5» - 16:11. Деяка інтрига відродилася за рахунку 21:19, але скоротити таке значне відставання вінничанам  виявилося не під силу – 25:20.

З самого початку четвертого ігрового відрізка господарі стали доводити гостям своє бажання здобути триочкову перемогу і, не без труднощів, у них це в кінцевому підсумку вийшло, хоча партія розпочалася з напруженої та рівної гри – 5:5. Проте дві помилки наших хлопців та точна атака дніпропетровців дозволяють їм піти на першу технічну перерву лідерами (8:6), а потім і наростити перевагу за рахунок злагоджених дій у захисті – 16:11. Програючи 22:16, вінничани роблять ривок завдяки Богдану Мазенку, який своєю подачею вибиває суперників з прийому – 22:22. Такий рахунок дає надію вболівальникам ВК «Вінниця» на продовження матчу. На жаль, дві надпотужні атаки господарів і помилка наших завершують зустріч – 25:23, 3:1 по партіях.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-04-10)
Переглядів: 826 | Рейтинг: 5.0/47