Головна » Статті » Мої статті

Фініш з продовженням

«Дніпро" - ВК "Вінниця - 2:3 (25:21, 21:25, 25:18, 22:25, 8:15)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Поліщук, Руденко, Патратій, Клепко, Краєвський, Горбенко; Тищенко, Мазенко.

Фінішував перший етап чоловічої суперліги, у результаті якого шість команд буде поділено на дві групи (група «А» - 1,4,5; група «Б» - 2,3,6).

Для обох команд ця гра турнірного значення не мала, оскільки вони забронювали собі місця у фінальній шістці, і волейболісти грали на радість вболівальникам та вели підготовку до вирішальних поєдинків. У стартовому складі ВК «Вінниця» вийшов Ілля Поліщук, який замінив зв’язуючого Миколу Хомина (інших змін не було).

Гра почалася c переваги «Дніпра» (5:2, 8:6). При відносно рівній грі дніпропетровці робили менше помилок і нічого не пробачали гостям. Особливо помітною була їхня перевага на блоці, яка виникала після не дуже впевнених дій вінницьких нападників. Наші хлопці все ж таки  намагалася не відступати – упевнено приносили очки до активу своєї команди Скороход, Руденко, Клепко й Лизанець, і весь перший сет пройшов рівно при відносно невеликому розриві в очках (16:13, 20:18). Ближче до закінчення партії команди обмінялися взаємними помилками, але перевага в підсумку сету залишилася за «Дніпром» - 25:21.

У старті другої партії картина радикально не змінилася (2:0, 3:1), практично повторивши перший сет, але дніпропетровці стали втрачати м'ячі, на подачі допускаючи помилки, потрапляючи в сітку. Вінничани, скориставшись цією ситуацією, вириваються вперед (5:8, 9:13), але так само помиляються, тому середина сету стала грою в «доганялки» (13:13).  Після того, як рахунок став 14:14, гості взяли ініціативу у свої руки, і друга партія закінчилася з рахунком 21:25.

Здавалося, поразка чекала на дніпропетровців і в третьому сеті – вінничани стартували дуже впевнено – 4:7. І гості, і господарі грають спалахами, чергуючи вдалі атаки з прикрими помилками (8:7). У гравців «Дніпра» активно діють Старчиков і Сухінін, а у вінничан – Скороход, Горбенко, Руденко (18:18). Катастрофічна кількість помилок гостей привела до того, що сет утік з рук в самій кінцівці - 25:18.

На початку четвертої партії вже за звичкою рівна боротьба (2:2, 5:5, 7:7) – перша технічна перерва проходить за рахунку 7:8. Знову гойдалки – 15:16, 21:21. Ейс від Тищенка, помилка дніпропетровців, дві атаки Лизанця – на табло рахунок 22:25.

Дві помилки «Дніпра», упевнена атака Скорохода – і вінничани одразу ж вириваються вперед на тай-брейку (0:3). Цю перевагу вони утримують і до зміни майданчиків (5:8). Після чого гра у виконанні наших хлопців стає ще більш вражаючою. Клуб практично не допускає помилок, а атаки знаходять своє логічне завершення. Особливо вдало грають Руденко та Лизанець (5:10), а переможний м’яч на свій рахунок записує Владислав Тищенко – 8:15, 2:3 у матчі.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-03-12)
Переглядів: 968 | Рейтинг: 5.0/55