Головна » Статті » Мої статті

І знову 3:0 на користь "Локомотива"

ВК «Вінниця» - «Локомотив» - 0:3 (15:25, 15:25, 19:25)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход, Поліщук, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Мазенко.

Перший матч другого туру розпочався для наших хлопців не дуже вдало. На старті першої партії здавалося, що на майданчику грають дві рівні команди (3:3). Нікому не вдавалося домінувати: з одного боку впевнено приносили очки Томін та Терьоменко, а з іншого – Руденко й Скороход. На жаль,  харків’янам вдалося легко відірвалися в рахунку (3:5, 5:8), а потім ще невимушеніше наростити перевагу (7:16, 11:23). Активні дії Рудницького, тих же Томіна й Терьоменка – і «Локомотив» виграє перший сет – 15:25.

Друга партія почалася для вінничан з повного розгрому – 0:7. Один за одним потужно атакували й подавали Слинчук, Терьоменко й Томін, буквально паралізувавши прийом своїх суперників (1:8). Таку солідну перевагу в сім очок харків’яни впевнено розвивали (4:11, 13:22). Заклики Олександра Бондаренка у вимушеній перерві (13:21) не знаходять розуміння у його підопічних - гра дається їм важко. Феєричною атакою завершує сет з тим же рахунком, що і перший, Олег Плотницький – 15:25.

Третя партія видалася найвидовищнішою, хіба що кінцівка була вже менш напруженою. Сет потужною атакою відкриває Артем Скороход. Деякий час вінничани грають «на балансі» - 2:2, 5:6, 7:8. Це вдається завдяки стабільним атакам та грі в дограваннях. Очки нашій команді приносять Артем Скороход, Андрій Горбенко, Станіслав Лизанець. При рахунку 10:11 гравці «Локомотива» перебирають ініціативу до своїх рук і починають активно відриватися – 10:15, 14:20, 17:22. Харків’яни повністю контролюють хід партії. Крапку в сеті й матчі ставить скидкою Володимир Ковальчук – 19:25, 0:3 по партіях.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-04-09)
Переглядів: 848 | Рейтинг: 5.0/47