Головна » Статті » Мої статті

І знову з п’яти

ВК «Вінниця» - «Хімпром-СумДУ» - 3:2 (25:16, 19:25, 25:21, 22:25, 15:10)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Горбенко; Тищенко, Поліщук, Мітла, Мазенко.

Стартовий склад «Хімпром-СумДУ»: Антоненко (л), Вієцький, Николайчук (к), Ляшенко, Клочко, Туровський (л), Кісілюк, Маринченко; Пасажін, Шилін, Ревега, Жуков.

Вінницькі волейболісти горіли бажанням реабілітуватися за не найвиразнішу гру напередодні. Гравці одразу ж взяли, як кажуть, бика за роги (4:2). Пара блоків і забійні атаки від Скорохода, Клепка, Лизанця, Руденка. Основне навантаження ніс все той же Андрій Горбенко (8:3). Далі майже кожен гравець, що подавав у Вінниці, заробляв, як мінімум, по брейку (16:12), а Скороход і Лизанець навіть вибили гостей з прийому. За рахунку 21:13 Микола Пасажін  використав можливість поговорити «по душах» зі своїми підопічними, але на  радикальні зміни вже не вистачало часу – занадто великим був відрив наших хлопців. Олександр Бондаренко випускає на майданчик Владислава Тищенка, який допомагає вінничанам довести партію до перемоги – 25:16, 1:0.

У другому сеті гравцям ВК «Вінниця» довелося набагато складніше. Початок партії став справжнім жахом не тільки для хлопців, але й для усіх вболівальників. Лизанець атакує в аут, і на подачу виходить Андрій Маринченко, який приносить п’ять брейкових очок своїй команді за рахунок нестабільного прийому вінничан і чіпкого блоку Пасажіна й Николайчука (0:6). Господарі постійно помиляються, а гості невблаганно їх за це карають – рахунок неухильно росте на користь «Хімпрома» - 2:8, 10:16. Тренер нашої команди робить ряд замін – на майданчику з’являються Поліщук, Мазенко, Мітла, але вінничанам вдається лише не дозволити сумчанам зробити відрив зовсім розгромним. Після низки вдалих блоків Жукова і Вієцького, а також ударів, що не беруться, Николайчука хімпромовці залишають партію за собою – 19:25.

Третій відрізок впевненіше почали гості – атаки тих же Жукова і Вієцького дозволяють їм вирватися вперед (0:2). Але слідом відзначаються Хомин, Мазенко, Руденко. Як підсумок  - команди прийшли до першої технічної перерви з мінімальною перевагою сумчан – 7:8. Після серії помилок з двох сторін на другий тайм-аут  суперників відпрявляє Скороход – 16:15 на користь вінничан. Один за одним забивають Лизанець і Горбенко. Впевнена гра наших ліберо – Вадима Патратія та Віктора Краєвського, розв’язує руки  Миколі Хомину, який організовує комфортні умови для нападників і завершує сет феєричною скидкою – 25:21, і 2:1.

Рівна гра на старті партії (2:2, 5:5) завершується трьома набраними підряд очками для сумчан (5:8) – подає в аут Андрій Горбенко, дві потужні атаки вбиває у підлогу Євгеній Кісілюк. Господарі починають методично доганяти, у чому їм допомагають гості, які помиляються. Очки до активу вінницької команди приносять Руденко, Скороход (9:9, 10:10). Затероризував пайпами (3 підряд!) захист сумчан Станіслав Лизанець – і на табло рахунок 20:18. Здавалося, що матч плавно йде до свого логічного завершення, але не тут-то було. Гості неодноразово доводили, що вони вміють витягувати такі кінцівки. Було помітно, наскільки сильно всі втомилися. Стало більше обманних ударів, більше недобитих м’ячів – і справа для вінничан запахла жареним (22:22). Відчувши це, Олександр Бондаренко бере вимушену перерву, але достукатися до своїх підопічних йому не вдається. Дві надшвидких атаки Максима Николайчука приносять перемогу в сеті сумчанам – 22:25, 2:2 і все тільки починається.

Фотографії можна переглянути тут

На тай-брейку лідерство відразу захопили вінничани - багато в чому завдяки помилкам гравців «Хімпрома». Не справляється з подачею Хомина Шилін, Вієцький атакує в аут, а Ляшенко залазить у сітку – 8:4. Уже видно, що психологічна перевага на боці господарів. Після зміни сторін все, що потрібно гравцям ВК «Вінниця» - це тримати зйом, що вони впевнено роблять, довівши матч до двоочкової перемоги, 15:10 у партії.

Кращими гравцями зустрічі були визнані Сергій Руденко та Максим Николайчук.

У рамках 13 туру до Вінниці завітає "Юракадемія" (м. Харків). Тож запрошую всіх охочих підтримати улюблену команду!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-02-28)
Переглядів: 870 | Рейтинг: 5.0/61