Головна » Статті » Мої статті

Коли тяжіє почуття відповідальності!

Непростий суперник завітав до Вінниці у 9 турі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. «Буревісник-ШВСМ» та ВК «Вінниця» є сусідами по турнірній таблиці. Таке становище зобов’язує з відповідальністю підходити до кожної гри як їх, так і нас, щоб потрапити до шістки кращих.

Гості з Чернігова раніше були базовою командою студентської збірної України, а також учасниками цьогорічного «Фіналу чотирьох» Кубка України. Протягом останніх років з «Буревісником» працює авторитетний тренер Микола Благодарний, який створив міцний, згуртований і боєздатний колектив, але вінничанам вдалося здобути надважку перемогу.

ВК «Вінниця» - «Буревісник-ШВСМ» 3:2 (20:25, 25:22, 20:25, 25:22, 15:12)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход, Хомин, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Магльований, Поліщук. Тренер – Олександр Бондаренко.

Стартовий склад «Буревісника-ШВСМ»: Прохоренко, Данилов, Копич, Старченко (л), Копич, Татаренко, Гладенко, Дикун; Білик.  Тренер – Микола Благодарний.

Нервово розпочали гру вінничани – 0:2, 1:5. Головною зброєю чернігівців стала подача, яка вибила наших хлопців з прийому. Намагаючись наздогнати гостей, очки заробляють Микола Хомин ейсом (3:5), Андрій Горбенко та Станіслав Лизанець потужними атаками (4:6, 5:8). На жаль, провали в захисті, вдалі атаки від центрального блокуючого Дениса Данилова (зріст якого 215 см!) - і на другу технічну перерву команди пішли за рахунку 9:16. Злагоджені дії гравців «Буревісника» вирішили долю сету – 20:25.

Другу партію вінничани проводять більш зібрано, значно скорочують число власних помилок, у тому числі й на прийомі (на майданчик виходить Вадим Патратій), у результаті чого повільно, але впевнено збільшують свою перевагу – 4:2, 8:6. Продуктивно атакують Станіслав Лизанець (9:8, 16:16), Артем Скороход (20:19). Довести партію до перемоги не склало труднощів – 25:21.

На початку третьої партії команда гостей знову втекла вперед (3:5, 4:7, 12:14). Посиливши подачу й допустивши менше помилок на прийомі, «Буревісник» пішов на другу технічну перерву в лідерах – 13:16. Особливо відзначилися Денис Данилов, Олександр Гладенко, Павло Дикун. Друга частина сету розпочалася не дуже вдало для вінничан: Станіслав Лизанець подав в аут, Микола Хомин проатакував у блок. Навіть перерва, яку взяв Олександр Бондаренко (14:19), не виправила ситуацію. Підсумок партії – 20:25.

Звичайно, нашим хотілося на власному майданчику взяти максимальну кількість очок, але це було вже не можливо. Гравцям ВК «Вінниця» вдалося переломити хід гри й здобути два таких непростих очки.

Фотографії можна переглянути тут

Мобілізовані вінничани роблять свою справу. Блок та скидка від Миколи Хомина, атаки від  Артема Скорохода, Георгія Клепка – 8:6. Продуктивно діє Сергій Руденко, на подачі якого вдається заробити два брейкових очки (16:11). Хлопці менше помиляються, здорово діють у захисті, що дозволяє їм лідирувати до кінця партії – 25:22.

П’ятий сет, як говорять, найважчий. Окрилений успіхом у попередній партії ВК «Вінниця» починає з незначного відриву, користуючись проблемами на прийомі «Буревісника». До зміни сторін вінничани ведуть одне очко (8:7). Після результативних дій Сергія Руденка, Андрія Горбенка, Артема Скорохода, Миколи Хомина цей розрив збільшується (10:7, 12:8, 13:9). Нашим хлопцям вдавалося показати швидкий, комбінаційний волейбол. Потужна атака від Станіслава Лизанця та блок-аут від гостей – 15:12. Два очки до активу вінничан та надзвичайно важлива перемога!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-01-30)
Переглядів: 906 | Рейтинг: 5.0/85