Головна » Статті » Мої статті

Лідер підтвердив свій статус!

ВК «Вінниця» - «Локомотив» - 0:3 (27:29, 15:25, 16:25)

В 11 турі до Вінниці завітав чемпіон України, володар Кубка України харківський «Локомотив».

На початку гри вінницькі волейболісти вирішили показати «хто в домі господар» і порадувати своїх численних уболівальників (їх сьогодні була рекордна кількість – близько 300!) яскравою грою  з лідером чемпіонату.

Зустріч розпочалася на рівних (2:2, 4:4), але в якийсь момент (завдяки потужним атакам Артема Скорохода, Андрія Горбенка, Сергія Руденка, скидки Миколи Хомина) вінничанам вдалося стати лідерами (8:6). При цьому відчувалася психологічна перевага гостей, які діяли досить впевнено й розкуто. Найбільш помітними у рядах залізничників були Юрій Томін, Дмитро Терьоменко, Олег Плотницький та Іван Слинчук. На другу технічну перерву команди йдуть за триочкової переваги харків’ян (13:16), яка зберігається недовго. Господарі зуміли знайти протидію атакам гравців «Локомотива» - почалася запекла боротьба (22:22, 24:24, 26:26). Напевно, досвід взяв гору над молодістю: не зміг справитися з подачею Юрія Томіна Артем Скороход – 27:29.

Другу партію вінничани почали, як кажуть, за здравіє (1:0, 2:1, 3:3), а закінчили - самі знаєте як. А от підопічні Юрія Філіппова не скинули обертів і показували цікаву гру. Перевага в два очки з’явилася ще до першої технічної перерви (6:8) – низка помилок не дала змоги нашим волейболістам боротися на рівних, а до другої збільшилася ще на  сім (7:16). Кінцівка сету виявилася передбачуваною – залізничники виграли з рахунком 15:25.

Фотографії можна переглянути тут

Не зовсім заладилася гра у вінничан і в третому сеті. Потужна харківська машина показала себе в усій красі! Уже до першої технічної перерви вони вели в рахунку 3:8. На майданчику з’являються догравальник Владислав Тищенко та зв’язуючий Ілля Поліщук, але зупинити «Локомотив», який впевнено рухався вперед, було неможливо (6:16). У гравців ВК «Вінниця» було багато помилок на подачах і в дограваннях, що обернулося програшом сету (16:25) і гри.

Кращими гравцями зустрічі були визнані Сергій Руденко та Олег Плотницький.

Хлопці, не засмучуйтесь! Ви сьогодні здобули важливий досвід, хоча й програли! Тож бажаю удачі й позитивного налаштування на завтрашню гру! Вам буде нелегко, але я у вас вірю!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-02-13)
Переглядів: 959 | Рейтинг: 5.0/73