Головна » Статті » Мої статті

"Локомотив" наразі не по зубах!

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Поліщук, Мазенко.

Локомотив – ВК «Вінниця» - 3:0 (25:13, 25:17, 25:18)

Після вчорашнього програшу вінницька машина остаточно зламалася, не знайшовши сил протистояти лідеру чемпіонату України – харківському «Локомотиву».

На старті матчу команди обмінюються атаками (2:2), але господарі одразу ж показали, що таке гойдалки з амплітудою збільшення. Юрій Томін вибиває вінничан з прийому, ставить блок і проводить влучний напад Іван Слинчук, до того ж гості помиляються на подачі – на табло рахунок 8:5. Перевага, яку розвиває «Локомотив», невпинно зростає, і навіть перерва, котру бере Олександр Бондаренко (12:5), ніяк не впливає на гру. Знову помилки вінничан, вправні дії по інший бік майданчика Слинчука, Рудницького, Ковальчука призводять до рекордної різниці в партії – «+12» на користь господарів (23:11). Останнє очко в сеті заробляє Томін – 25:13.

У другій партії картина гри не змінилася: як і раніше нічого не могли зробити вінничани з надпотужними атаками харків’ян. Один за одним добивають м’ячі до підлоги Томін, Слинчук, Ковальов – 8:4. У гостей ще на початку сету в старті вийшов зв’язуючий Ілля Поліщук, та знову всі надії тренерського штабу хоч якось змінити гру розвіялися. Поодинокі атаки Руденка, Горбенка, Лизанця та Скорохода не дають можливості протистояти «Локомотиву», який невпинно мчить до перемоги – 16:9. По суті, вже до другої технічної перерви результат партії був вирішений, і харків’яни доводять її до перемоги - 25:17, після подачі в сітку Андрія Горбенка.

На початку третього сету вже гості роблять невеликий ривок - очевидно гравці «Локомотива» дещо розслабилися, дозволивши суперникам не тільки зрівняти, але й повести в рахунку з мінімальною перевагою (5:6, 8:9, 12:13) – починається гра в догонялки (15:15, 17:17). Вінничани діють агресивно – Клепко, Скороход, Лизанець, Горбеко радують око вінницьких вболівальників. По ту сторону паркету їм протистоять Томін, Рудницький, Ковальов, Слинчук, Жилінський. Однак наприкінці партії підопічні Юрія Філіппова здійснюють ривок і не тільки виправляють положення, але й напрацьовують собі значну перевагу, виграючи сет, а разом з ним і матч – 25:18, 3:0 по партіях.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-03-19)
Переглядів: 881 | Рейтинг: 5.0/53