Головна » Статті » Мої статті

Мотивовані й переконливі!

ВК «Вінниця» у другому матчі впевнено переграв дніпропетровський «Дніпро». Молодці! Зробили правильні висновки, забули про поразку, підготувалися психологічно та вийшли на майданчик мотивовані, з посмішками, ніби й не було 0:3. Порівняно з вчорашнім днем помилялися мало, а от суперник – навпаки. Не можна залишити без уваги й уболівальників, які підганяли хлопців уперед.

ВК "Вінниця" - ВК "Дніпро" - 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)

Перший сет вінничани виграли без особливих зусиль. Дніпропетровці опиралися тільки спочатку. Господарі вдалими подачами не давали грати опонентам. Особливо розійшлися Сергій Руденко, Артем Скороход і Георгій Клепко, буквально затероризувавши гостей. На першу технічну перерву команди пішли з рахунком 8:6 (на нашу користь). Після цього підопічні Олександра Бондаренка розігралися ще більше й почали відриватися. Друга технічна перерва – 16:8. Стартову партію ВК «Вінниця» виграв з перевагою +8.

У другому сеті нічого не змінилося. Наша команда провела роботу над помилками, допущеними вчора. На цей раз вони впевнено грали на блоці, добре подавали й різноманітно атакували. Друга партія теж залишилась за ними – 25:18.

Продовжити в тому ж ключі вінничанам не вдалося. На початку третьої партії вони віддали ініціативу – дніпряни повели в рахунку 0:4, 5:8. Тренерський штаб вносить корективи. Змінює догравальника Станіслава Лизанця на Владислава Тищенка. Це частково допомагає підбадьорити гру. Хлопці включаються в гонитву за суперниками. Друга технічна перерва – 16:15. Довести партію та гру до перемоги не склало труднощів. Фінальну крапку поставив один із лідерів команди Андрій Горбенко. Перша перемога в новому році – у кишені вінничан.

Фотографії можна переглянути тут

Наразі ВК «Вінниця» перемістився з сьомої на шосту сходинку турнірної таблиці, маючи 14 очок у своєму активі.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-01-17)
Переглядів: 914 | Рейтинг: 5.0/67