Головна » Статті » Мої статті

Перемога – і ми вже п’яті

ВК "Вінниця" - "Юракадемія" - 3:1 (25:16, 25:19, 23:25, 25:19)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Поліщук, Магльований, Мазенко.

Кращими гравцями зустрічі (за версією ФВУ) були визнані Артем Скороход та Андрій Рогожин.

Після вчорашньої поразки тренерам вінничан вдалося достукатися до своїх підопічних і привести їх в оптимальний психологічний стан, максимально налаштувати на гру. Перший розіграш матчу почався з атаки Андрія Горбенка до підлоги (1:0), а планери Сергія Руденка викликали складнощі в догравальників «Юракадемії», цим господарі й заробили собі перевагу на початку гри (3:0) та розвили цей успіх до першої технічної перерви (8:4). Вінничани продовжували давити суперника, пом’якшували атаки блоком і були точними в захисті. Швидкі передачі Миколи Хомина закінчувалися точними ударами Артема Скорохода, Станіслава Лизанця, Георгія Клепка, Богдана Мазенка (16:8, 19:12). Тренер «Юридичної академії» Романцов Володимир проводить подвійну заміну – на майданчику з’являються Віктор Шаповал та Брова Горден. Першому вдається провести швидку атаку (20:13), але і його зусиль не вистачає для того, щоб зупинити господарів, які мчаться до перемоги. Вінничани без проблем доводять сет до завершення – 25:16.

Стартовий відрізок другої партії дивним чином повторює перший сет – знову господарі неквапливо, але впевнено йдуть у відрив (8:4). Горбенко й Скороход були надійними в атаці, Руденко та Хомин з видимою легкістю закривали та пом’якшували удари академіків (10:7). Харків’яни намагаються переломити хід партії, але відрив тільки збільшується (14:9). Перерву бере наставник «Юракадемії», робить заміни, але такий хід дозволяє лише вирівняти гру, та не більше. (16:11, 21:16). Утім зупинити наших хлопців у другій партії вже не є можливим. Після результативної скидки Руденка – 25:19.

Третя партія стала найрівнішою в грі: періодично обом командам вдавалися хороші відрізки. На першу технічну перерву з перевагою в «+3» йдуть господарі (8:5). Чітко й злагоджено працює вінницький блок, на належному рівні підстраховка, а харків’яни ще й помиляються самі.  Проте ця ситуація змінюється після другого технічного тайм-ауту (16:13). В останній третині сету було набагато більше лютих атак першим темпом від гостей – нічого не могли зробити господарі з ударами Грюка та Рогожина, але обидва зв’язуючих відчайдушно ризикували в своїх спробах розірвати блок, тому в кінці-кінців партія перейшла в затяжну кінцівку (18:18, 20:20). Атака того ж Рогожина та блок Шевченка – і попереду вже академіки (20:22). Після блоку Руденка з’являється можливість знову наздогнати суперника, та атака Олега Шевченка руйнує її – 23:25.

Фотографії можна переглянути тут

Четвертий сет стартує з двох яскравих атак Скорохода, але тут же Романцов та Грюк зрівнюють рахунок (2:2) – це єдиний момент, де він був рівним. Далі починається стабільний набір очок гравцями ВК «Вінниця» (8:4). Не сказати, що суперники сильно поспішали завершити партію – команди обмінюються подачами в аут (11:7). Господарі продовжують впевнено домінувати, і навіть невеликі помилки не зменшують цієї впевненості. Той же Скороход у наступному розіграші без тіні сумнівів забиває, за ним Хомин «чохлить» харків’ян, потім атакують до підлоги Лизанець, Руденко, Клепко, Горбенко,  приймають удари гостей Патратій та Краєвський, знову забиває капітан, який і ставить  крапку в матчі – 25:19, 3:1 по партіях.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-03-06)
Переглядів: 883 | Рейтинг: 5.0/57