Головна » Статті » Мої статті

Перший млинець комом!

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Поліщук, Тищенко, Мазенко.

Невдало розпочався для вінничан другий етап чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. Перша гра – і програш на харківському майданчику. ВК «Вінниця» - «Дніпро» - 1:3 (22:25, 19:25, 25:21, 23:25).

Стартовий відрізок першої партії проходив в рівній боротьбі, проте при рахунку 3:3 дніпропетровці трохи додали в атаках, тому на першу технічну перерву саме вони йдуть лідерами - 5:8. Упевнено діють Дмитро Сухінін, Владислав Богатирьов, Віталій Бондар. Перевага у «+3» зберігається й до другої перерви – 15:18. Саме ця різниця в рахунку стала фатальною для вінничан. Протягом всього сету ВК  «Вінниця» намагався наздогнати суперників, але чим більше вони поспішали, тим більше допускали помилок і на подачі, і в захисті. Дніпряни, навпаки ж, з кожною результативною атакою грали все більш впевнено, що й позначилося на підсумковому результаті – 22:25.

У другому сеті завзята боротьба продовжилася (1:1), але дніпропетровцям вдалося переломити хід гри, набравши три очки підряд – 1:4. Знову перевага в «+3» трималася до першої технічної перерви (5:8) і далі – 10:13, 13:16. Здавалося, вінничани ось-ось наздоженуть – 14:16. Вдало діяли в атаках Скороход, Лизанець і Мазенко, на блоці Горбенко й Клепко, але ривок, який зуміли зробити гравці «Дніпра» (14:19), надав їм впевненості, а наші хлопці стали все більше помилятися. Владислав Богатирьов забиває останній м’яч у другій партії – 19:25.

Куди більш цікавим вийшов третій сет матчу, хоча спочатку гравці ВК «Вінниця» багато помилялися на подачах, плюс у «Дніпра» дуже потужно працював блок. У підсумку до першого технічного тайм-ауту вели дніпропетровці (4:8), які продовжували ефективно грати першим темпом (11:16, 16:18). Але вінничани відповідали не менш достойно. Ефектну гру в нападі показували Горбенко, Скороход, Клепко, Лизанець, котрі забивали м'ячі будь-якої складності, а у дніпрян розладився захист, що дозволило нашим вирватися вперед – 21:18, 24:19. Результат сету 25:21.

На старті четвертої партії підопічні Олександра Бондаренка чітко володіли ініціативою, увійшовши в кураж (2:0, 4:2, 8:5). На перший план виходять атаки Лизанця, Скорохода, Мазенка, до того ж діагональний Андрій Горбенко надпотужно нападає (13:8). Несподівано тренер вінничан робить дві заміни – на майданчик виходять Ілля Поліщук та Владислав Тищенко (замість зв’язуючого Хомина й Горбенка). Гра повертає зовсім в інше русло. Лавина помилок в атаках ніби накриває гравців ВК «Вінниця». Невдалі передачі й погані догравання не дають змоги організувати атаки – точиться гра «на балансі» (19:19, 23:23). У такий відповідальний момент не справляється з емоціями Станіслав Лизанець, який атакує в аут (23:24). Фінальний удар проводить Владислав Богатирьов – 23:25, 1:3 по партіях.

Уже завтра, 19 березня, ВК «Вінниця» зустрінеться з лідером чемпіоту харківським «Локомотивом». Початок гри об 11 годині!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-03-18)
Переглядів: 949 | Рейтинг: 5.0/53