Головна » Статті » Мої статті

Потяг відправляється, але ще не пізно!

ВК «Вінниця» - «Юридична академія» 1:3 (22:25, 20:25, 25:19, 18:25)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Хомин, Руденко, Патратій (л), Клепко, Краєвський (л), Горбенко; Поліщук.

Закінчується І етап чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд, і, на жаль, ВК «Вінниця» після програшу в першій зустрічі з «Юракадемією» опускається на сьому сходинку турнірної таблиці, але ще є всі шанси встигнути на потяг, який дарує путівку в ІІ етап, де змагатимуться шість кращих команд.

На старті матчу між суперниками зав’язалася щільна боротьба – команди почергово знімалися з подачі, і нікому не вдавалося піти у відрив (2:2, 5:5), адже по один бік сітки тероризували атаками опонентів Артем Скороход, Андрій Горбенко та Станіслав Лизанець, а по інший – Андрій Рогожин, Олег Шевченко та Олександр Грюк. Проте на першу технічну перерву з перевагою «+2» пішли гравці «Юракадемії» (6:8) після помилки вінничан на подачі. Але господарі тут же зрівняли рахунок (8:8), а потім все повернулось на круги своя (10:10, 13:13). Ейс на свій рахунок записав Віктор Шаповал – гостям вдається здобути брейкове очко. Друга технічна перерва – 14:16. Вінничанам вдається налагодити власну гру, не виникає проблем на зйомі. Завдяки хорошому прийому захисників вже помиляються харків’яни, тому в якийсь момент лідерство за нами – 18:17. Продовжується гра на балансі, суперники обмінюються вдалими атаками (21:21), а в кінцівці партії знову розвалився прийом у вінничан, чим вміло скористалися академіки – 22:25.

Друга партія – продовжується дуже емоційна боротьба, на що бурхливо реагують трибуни вінницького спортзалу. До першої технічної перерви з мінімальною перевагою приходять господарі – 8:7. Надалі гості змогли зрівняти рахунок завдяки щільній і націленій подачі, і кінцівка перейшла у вирішальну стадію при рахунку 16:16. За рахунок серії помилок від вінничан та злагоджених дій академіків останні вириваються вперед (16:21). Відставання у п’ять очок протрималося й до завершення сету – 20:25.

Третю партію більш розкуто й упевнено розпочали гравці ВК «Вінниця», хоча й очки здобувалися з великими труднощами. «Юракадемія» вже не мала того запалу, який був у попередніх сетах. Центральні блокуючі Сергій Руденко та Георгій Клепко зуміли закрити лідера атак гостей Віктора Шаповала. Крайні нападники  Артем Скороход, Станіслав Лизанець успішно атакували, а діагональний Андрій Горбенко провів серію влучних ударів. Відрив вінничан росте на очах – 3:2 8:4, 16:7. Глядачі отримують велике задоволення від гри своєї команди. Господарів уже не зупинити – 25:18.

Фотографії можна переглянути тут

Початок наступного сету розпочався для вінничан не дуже вдало. Господарі знову не встигають на блоці за Шаповалом, не можуть пробити між рук Грюка та Рогожина – і гості відриваються в рахунку 3:8. Вінничани майже ліквідовують відставання (12:13), але Шаповал бере роль лідера атак, починає працювати блок Грюка та Діденка, більше м’ячів починає залишатися в грі завдяки захисту (13:16, 18:24). Після помилки господарів на прийомі матч завершується – 18:25, 1:3 по партіях.

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-03-06)
Переглядів: 884 | Рейтинг: 5.0/54