Головна » Статті » Мої статті

У цьому сезоні шості

ВК «Вінниця» - «Хімпром-СумДУ» - 2:3 (25:20, 25:19, 23:25, 23:25, 13:15)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Поліщук, Руденко, Клепко, Горбенко, Патратій (л), Краєвський (л); Мазенко, Тищенко.

Два дні вінничани спостерігали напружені ігри за 5-6 місце між командами ВК «Вінниця» та «Хімпромом-СумДУ». 28 квітня гостям із Сум вдалося вибороти перемогу з рахунком 3:2 (19:25, 25:19, 25:22, 22:25, 15:10), тому на другу зустріч команди вийшли максимально сконцентрованими й готовими боротися до останнього. Про це свідчить рахунок – 2:3 (25:20, 25:19, 23:25, 23:25, 13:15) на користь «Хімпрома».

У дебюті другого матчу вінничани демонструють відмінний настрій і зарядженість на боротьбу: Скороход, Горбенко, Лизанець і Патратій тягнуть важкі м'ячі в захисті. Крім того, чудово працює блок: Горбенко закриває атаку Клочка, а Поліщук – Жукова – 4:1, 8:6, 14:11. Проте й сумчани б'ються за кожен м'яч, і це приносить результат: гравцям вдається скоротити відрив до мінімуму (18:17) завдяки надпотужним атакам Клочка, Жукова, Кісілюка, Маринченка та Николайчука. Кінцівку партії більш впевнено провели гравці ВК «Вінниця». Дві точні атаки Горбейнка й Скорохода дозволяють поставити крапку – 25:20.

Другий сет продовжується в тому ж ключі, що й перший: довгі та видовищні розіграші, надпотужні удари по обидва боки сітки й рівна боротьба – 3:3, 5:5. Нападники Жуков і Клочко здобувають для «Хімпрома» два очки (6:8) – команди відправляються на першу технічну перерву. За цю перевагу сумчани чіпляються щосили, але все-таки вкотре «пливуть». Переломний момент наступає після атаки Андрія Горбенка, за якою слідують блок Поліщука, удари Скорохода, Клепка, Лизанця, Руденка – 16:15, 20:17, 23:19. Закінчує партію невдалим накатом в аут Павло Ляшенко – 25:19.

У третьому сеті вінничани спочатку вели 4:0, а потім програвали 7:8. Гості, які відчули віру у власні сили, почали набирати очки та збільшувати відрив – 10:14. Гравцям вінницької команди не вдалося наздогнати сумчан, як підсумок – 23:25.

Практично протягом усієї третьої партії «Хімпром-СумДУ» вів у рахунку завдяки вдалій грі Жукова, Клочка і Кісілюка (1:3, 5:8, 8:10), лише в середині сету вінничани зрівняли рахунок – 12:12 після вдалих атаки Горбенка та блока Клепка. Команди йдуть нога в ногу. При рахунку 23:23 гостям із Сум вдалося набрати два очки підряд: забили Жуков і Клочко. Підсумок – 23:25.

Фотографії можна переглянути тут

На старті вирішальної партії все перевернулось з ніг на голову. Гравці ВК «Вінниця» вийшли на рідний майданчик максимально зібраними і вмотивованими, а тому до зміни сторін підопічні Олександра Бондаренка змогли створити собі мінімальну перевагу – 8:7. Ризик вінничан на подачі призводить до помилок. Зрозуміло, шанси на перемогу при такому стрімко зменшуються. Ефектним пайпом завершує протистояння за п’яте місце Євген Кісілюк - 13:15

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-04-30)
Переглядів: 771 | Рейтинг: 5.0/34