Головна » Статті » Мої статті

ВК "Вінниця" - "Локомотив" - 1:3 (26:24, 15:25, 16:25, 19:25)

ВК "Вінниця" - "Локомотив" - 1:3 (26:24, 15:25, 16:25, 19:25)

Стартовий склад ВК «Вінниця»: Лизанець, Скороход (к), Поліщук, Руденко, Клепко, Горбенко, Патратій (л), Краєвський (л); Магльований, Мітла, Тищенко, Мазенко.

На відміну від попередніх ігор з «Локомотивом», цю зустріч вінничани почали без розкачування, намагаючись ні в чому не відставати від суперників – 3:3, 7:8. Протягом усієї партії спостерігалася гостра й напружена боротьба.

Не можна сказати, хто грав злагодженіше, адже обидві команди припускалися помилок. Коли на табло був рахунок 13:13, гості роблять ривок завдяки  атаці Олега Плотницького, скидки Іллі Ковальова та ейса Івана Слинчука (13:16). Після другої технічної перерви господарі перебирають ініціативу до своїх рук і починають наздоганяти. Ейси Атрема Скорохода й Андрія Горбенка, кілька помилок харків’ян  - 21:21. Кінцівка на балансі, у якій впевненішими виявилися наші хлопці, а переможну крапку в партії ставить Горбенко – 26:24.

Другий сет впевненіше почали вже гості (2:4). Ще потужніше запрацював  блок «Локомотива». Подача навиліт від Плотницького, атаки Ковальова й скидка Ковальчука дозволили залізничникам відірватися в рахунку. У підсумку команди прийшли до першої технічної перерви зі значною перевагою гостей - 4: 8 після помилки Горбенка на подачі. При такому рахунку гравці «Локомотива» свого не впустили, нарощуючи протягом партії свою перевагу – 6:16, 12:22. Навіть заміни тренера вінничан Олександра Бондаренка не змогли вплинути на хід гри – 14:25.

У третій партії в «Локомотива» знову беззаперечна перевага – 5:8, 11:16. Атаки Олега Плотницького, який став головним забійником харків’ян, буквально не давали вінничанам здійснювати догравання, а постійні помилки при подачах зовсім знизили шанси на перемогу – 16:25.

Фотографії можна переглянути тут

У четвертому сеті ВК «Вінниця» спочатку вів у рахунку (2:0) завдяки подачам Іллі Поліщука. Поступово «Локомотив» перехопив ініціативу (3:5, 11:14, 12:16). Вдало працював блок, закриваючи атаки наших нападників. Природно, що і господарі набирали очки, але скоротити відставання ніяк не виходило – по іншу сторону злагоджено діяла харківська машина. Як підсумок – 19:25, 1:3 по партіях.

Варте уваги те, що це перша партія, яку вінничанам у цьому сезоні вдалося виграти в харків’ян.

17 квітня відбудеться зустріч між ВК «Вінниця» та «Дніпром». Початок об 11 годині!

Категорія: Мої статті | Додав: ann_m17 (2016-04-16)
Переглядів: 749 | Рейтинг: 5.0/44